Olybet

Olybet Ülevaade

Kuni 1100€ kasiinoboonus
5 / 5
Üldine informatsioon
Nimi
Olybet
Veebisait
Mängud
500+
Loodud
2010
Litsents
Eesti
Min. sissemakse
2€
Plussid ja miinused
Silmadele meeldiv.
Väga tasuvad boonused.
Suur valik pangamakseid.
Põnev valik mänge, mida nautida.
Klienditugi pole kõne kaudu saadaval.
Tehingute jaoks puuduvad krüptorahad.

Olybeti puhul on tegemist usaldusväärse ja kvaliteetsete kasiino mängude pakkujaga. Olybeti kasutamise muudab erakordselt mugavaks ja kasutajasõbralikuks ka reaalajas kättesaadav online klienditugi, kuhu soovi korral saab iga klient tekkinud küsimusega pöörduda ning abi paluda.

Spordifännid leiavad erinevatele spordiliigadele ja paljudele eri sündmustele või üritustele pühendatud panustamise võimalusi ja eripakkumisi. Võimalus on ka mängida pokkerit ja lisaks sellele leidub Olybetis kindlasti kõigile sobivaid sloti mänge ja live kasiinosi.

Alates kasiino maastikul turule tulemise hetkest on Olybet saanud suurel hulgal positiivset tagasisidet.Olybet kasiino meeskond on näinud palju vaeva, et tagada kõikidele oma praegustele ja tulevastele klientidele lihtsasti arusaadav, kiire, sõbralik, mugav ja ennekõike turvaline online kasiino mängukeskkond.

Olybet kasiino Boonused ja kampaaniad

Boonuskoodi kasutamine on imelihtne – genereeritud boonuskood tuleb sisestada sissemakse akna alumises servas. Iga tehtud sissemakse ja boonuskoodi kasutamise järel on igale õnnelikule kliendile boonusena tagatud tasuta spinnid ja mängimiseks ka raha.

Olybet pakub erinevaid boonuseid spordipanuste tegemiseks kuhu kuuluvad tasuta ja riskivabad panused ja kombo kindlustused. Lojaalsed mängijad võivad saada Olybetilt kutse nende boonusprogrammi kuhu kuuluvad veel eriboonused ja üllatus kingitused

Olybeti boonuseid pakutakse tänutäheks igale kliendile, kes kasutab oma mängija kontole tehtud sissemaksel unikaalset neile loodud boonuskoodi.

Olybet kasiino poolt pakutavad suurepärased boonused suurendavad ja pikendavad mitte ainult kastuajate mängurõõmu vaid kindlasti pakuvad ka igale mängijale võimalust boonusena saadud rahasummat kasvatada ja loodetavasti ka mitu meeldivat võitu vormistada.

Mängud ja tarkvara

Olybet kasiinos on võimalik mitmeid erinevaid sloti mänge. Võimalik on mängida ka jackpot mänge, millega on võimalik võita üüratuid summasid. Olybet kasiinol on ka omamoodi preemiasüsteem erinevate boonustega.

Olybeti pakutavad mängud suudavad vastata ka kõige nõudlikuma mängija soovidele. Mängude valik on piisavalt lai ja katab erineva vanusegrupi eelistusi, tänu millele leiab soovi korral iga mängija endale midagi uut ja põnevat.

Olybet kasiino meeskonna oluline prioriteet on mängude valiku pidev uuendamine ja valiku värskendamine. Pakutakse parimat saadaolevat valikut NetEnt mängude hulgast, samuti on esindatud mängud suurettevõtetelt nagu MicroGaming ja Thunderkick. Valitud mängude kõrge kvaliteedistandard tagab maksimaalse kliendi rahulolu.

Mängijad saavad nautida ja proovida uuemaid mänge ning kutsuda ka enda sõpru koos nendega mängima, et luua enda jaoks meeldiv sotsiaalne mängukeskkond. Olybet kasiino peab oma klientide mängimise mugavust väga oluliseks. Olybet kasiino võimaldab kasutajatel mängida kõiki mänge erinevates seadmetes, mis omakorda võimaldab mängijatel mängimist nautida igal ajal ja igal pool.

Slotid

Iga korraliku online kasiino valikus on erinevad sloti mänge. Lisaks pakuvad paljud online kasiinod slottide mängimise turniire, kus on võimalik endale võita lisaraha, boonuseid, tasuta spinne ja muid lahedaid pakkumisi.

Slotid on ilmselt paljude mängijate lemmik ajaviide ükskõik millises kasiinos, pakkudes mõnusat vaheldust teistele mängudele.

Olybetis ei jää puudu põnevust pakkuvatest mänguautomaadi slotimängudest. Valikus on saada suurepäraseid mänge iga mängija maitsele. 

Live kasiino

Live kasiinos mängides tekib ka otsene sotsiaalne kontakt, mis on hädavajalik, et mitte tunda end täielikult virtuaalmaailmas olevaks. Live kasiinos saab rääkida diileriga, tekitades kiire tagasiside võimaluse.

Live kasiino strateegiad on oluline aspekt võidukas olemises. Peab mõistma et eelnev mänguvoor ei mõjuta järgnevat mänguvooru ning pikas plaanis ei pruugi üks strateegia toimida.

Kuid on mõningad konkreetsed strateegiad mida veebipõhistes live kasiinodes kasutatakse näiteks ruletis on tuntud strateegia nimega Martingate. Lisaks ütleb matemaatika, et põhiline Blackjacki strateegia toimib.

Olybetis arveldamine

Olybetis pakub klientidele arveldamiseks mitmeid erinevaid makseviise, mis pakuvad mängijate jaoks piisavalt paindlikkust ja aitavad tagada sujuvad sisse- ja väljamaksete tehingud.

Sisse- ja väljamaksed

Olybet kasiino sissemakse ja väljamakse meetodite valik on võrreldes teiste online kasiinodega üks parimaid, pakkudes oma klientidele väga laias valikus erinevaid sissemaksete ja väljamaksete meetodeid.

Sissemaksete tegemine on ülikiire ja põhilised sissemakse meetodid, mida kliendid kasutada armastavad on näiteks Mastercard, Visa, Neteller, Neteller ja Trustly.

Ka väljamaksete sooritamine ei jää kvaliteedis alla ja ei nõua ülemääraselt palju vaeva.

Olybet mobiilne kasutamine

Olybeti mobiilne kasutamine tähendab tänapäeva mängija jaoks seda, et kaasaegsed ja moodsad tehnoloogilised lahendused võimaldavad klientidel kasutada Olybeti kasiino kõiki võimalusi erinevates mobiilsetes seadmetes.

Olybeti mobiilne versioon viib mängimise täiesti uuele tasemele, võimaldades klientidel mängida ükskõik kus kohas viibides, pakkudes samal ajal ka meie klientidele suuremat vabadust. Ja vabadus on just see märksõna, mis aitab ühel heal tasemel online kasiinol eristuda teistest. Olybeti kasiino meeskond töötab järjepidevalt selle nimel, et tagada kasutajatele parim mobiilse mängimise kogemus.