Kasiino Boonused – Parimad Sissemakseta Boonused 2023

Uue online kasiinoga liitumise juures on kõige parem see, et kasutada on võimalik taas uusi boonuseid. Ei ole vist ühtegi endast lugupidavat online kasiinot, mis ei pakuks uutele liitujatele tervitusboonust. See pole aga kindlasti kõik, sest tihti on võimalik seejärel saada ka esimese sissemaksega seotud boonust, tasuta keerutusi ja palju muud.

Online kasiinod mõtlevad boonuste pakkumise juures kindlasti juba ka nendega liitunud klientidele. Sageli tehakse juhuslikke pakkumisi tasuta keerutuste osas või siis antakse spordiennustuses tasuta panuseid. Loomulikult on olemas ka erinevaid kampaaniaid ja pakkumisi, kus osalemine on tasuta, samas võidud on pärisraha. Meie ülevaadetest leiad kõigi nende kohta täpsemat informatsiooni.

1
Tervitusboonus
200% boonust
+50 spinni
2
Tervitusboonus
100% boonust 250€
+50 spinni
3
Tervitusboonus
Boonused ja tasuta spinnid iga päev
4
Tervitusboonus
Kuni 500€ kasiinoboonus
+50 spinni
5
Tervitusboonus
Kuni 1100€ kasiinoboonus
6
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
7
Tervitusboonus
10€ kasiinoboonus
+25 Spinni
8
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
+125 spinni
9
Tervitusboonus
Tervituspakett – 300 Tasuta keerutust
10
Tervitusboonus
Kuni 1000€ või 5 BTC
+50 tasuta spinnid
11
Tervitusboonus
100% kuni 100€
+300 tasuta spinnid
12
Tervitusboonus
Kuni 350€
+100 tasuta spinnid
13
Tervitusboonus
100% kuni 1000€
+250 tasuta spinnid
14
Tervitusboonus
200 tasuta spinni läbimängunõudeta!
15
Tervitusboonus
100% tervitusboonus kuni 1500€
+100 tasuta spinnid
16
Tervitusboonus
200% kuni €500 boonus
17
Tervitusboonus
100% boonus kuni 200€
iganädalane cashback
18
Tervitusboonus
200% kuni €200 Boonus
19
Tervitusboonus
100% kuni 1000€
20
Tervitusboonus
100% kuni 500€
+200 tasuta spinnid
21
Tervitusboonus
200% kuni €500 Boonus

Kasiino boonused

Oma lehel hindame me kümneid erinevaid online kasiinosid, mis Eestis tegutsevad, et leida ja sinu jaoks välja tuua parimad boonused ja suurepärased sooduspakkumised. 

Enamus online kasiinosid pakuvad oma teenusega tutvumiseks muljetavaldavaid boonuseid. Seega pole ime, et klientidel võib tihti olla raske valida nii suure valiku pakkumiste hulgast seda kõige parimat boonust. Saatan on peidus detailides ja seega võivad mõned pisikesed reeglid olla otsustavad boonuse valikul. Kasiino boonuste puhul on väga tähtis enne nende kasutamist mõista, mis on täpsed reeglid ja tingimused boonuse kasutamisel. See välistab võimalused, et boonus jääb nõutud aja jooksul piisava arvu kordi läbi mängimata. 

Õnneks on meie kasiinoeksperdid valmis aitama! Pole tähtis, millist tüüpi kasiinomänge otsid on meie soovitustes ainult parimaid online kasiinod, millel on kõigil suurepärased boonused ja pakkumised.  Kui otsime ja toome esile parima kasiinoboonuse, võtame arvesse kõiki pakkumise tingimusi. Juhul, kui meie veebilehele ilmub boonuspakkumine, toome välja erinevad olulised asjaolud boonuse juures, et saaksid ise otsustada, kui hästi see sinu vajadustele vastab.

Miks kasiino pakub mängijatele boonuseid?

Online kasiinod pakuvad boonuseid uute klientide meelitamiseks ja olemasolevate säilitamiseks. See on ka mängijatele kasulik, sest tasuta raha omamine tähendab pikemat mänguaega ja rohkem panuseid või suuremaid panuseid, millega on võimalik püüda suuremaid võite.

Pane siiski tähele, et need boonused ei ole kõik ühesugused ja neid ei saa võtta ka kunagi kui täiesti tasuta lõunat. Oluline on lugeda peenes kirjas boonustega kaasnevaid tingimusi, et mõista reegleid, sealhulgas panustamisnõudeid, et mõista, kas on võimalik nendest toretsevast pakkumistest ka lõpuks reaalselt endale kasumit saada.

Erinevat tüüpi online kasiino boonused Eestis

Erinevat tüüpi online kasiino boonused Eestis

Vaatame lähemalt, mis on erinevat tüüpi boonused, mida Eesti online kasiinod oma klientidele pakuvad.

Tervitusboonus

Kasiino tervitusboonus, tuntud ka kui registreerimise boonus, on kasiino viis sind registreerimisel tervitada. Enamasti on see kasiino poolt antud krediit, mis võrdub sinu esialgse sissemakse eelmääratud protsendiga, tavaliselt 100% või rohkem. Mõnikord võib tervituseks online kasiino poolt saada ka hulgaliselt tasuta keerutusi.

Online kasiinod on nende tervitusboonuste tõttu väga populaarsed. Mängijad saavad online kasiinodes hankida mitut sorti tervitusboonuseid. Tervitusboonuse saamiseks peavad nad looma online kasiinos uue konto ja tavaliselt seejärel ka oma esimese sissemakse sooritama. Teatud tüüpi tervitusboonuseid saab sisse nõuda isegi ilma kvalifitseeruvat sissemakset tegemata.

Sissemakse boonus

See on boonus, mille saad online kasiinos sissemakse tegemisel. Online kasiino lisab sinu sissemaksele teatud protsendi. Näiteks: online kasiino pakub sulle 100% sissemakse boonust kuni 200 eurot. See tähendab, et nad annavad sulle 100% tasuta raha iga sissemakse summa eest, mille teed kuni 200 euroni. Ehk siis kui teed 100 eurose sissemakse saad veel 100 eurot boonusraha juurde, muutes nii oma konto saldo 200 euro suuruseks või kui hoiustad 150 eurot saad lisaks 150 eurot ja kontole kokku 300 eurot.

Seda boonust antakse tavaliselt uutele mängijatele, kes teevad oma esimese sissemakse online kasiinos.

Ilma sissemakseta boonus

Sissemakseta boonus on teatud summa raha, mis kantakse kasutaja kontole teatud toimingu eest. Saad seda kasutada oma äranägemise järgi, näiteks teha mitmeid panuseid slotikates, lauamängudes või mõnel loteriil. Live kasiinode puhul on sissemakseta boonus äärmiselt haruldane, kuid näiteks meie soovitatud Betsafe on seda mõnikord pakkunud.

Enamik mängijaid taotleb lihtsalt tasuta boonust, mida nad saavad, ega pööra selle reeglitele suurt tähelepanu. Pealegi on sageli sissemakseta boonus nii väike, et enamik mängijaid ei muretse selle kaotamise pärast liiga palju. Kasiinos mängija jaoks on esimene sissemakse või tervitusboonus palju olulisem pakkumine, sest see on kordades suurem ja annab kordades parema võimaluse kasumit teenida.

Aga mida teeksid, kui saaksid kohe ilma sissemakseta boonusega võiduseeria? Seda juhtub tegelikult kogu aeg. Kas tead, kas saad oma võidud välja võtta?

Sissemakseta boonus on põhimõtteliselt väike rahasumma, tavaliselt vahemikus 5-20 eurot online kasiinode puhul, ning see on kasiino kingitus sulle registreerimisprotsessi lõpuleviimiseks.

Tasuta keerutused ja tasuta keerutused ilma sissemakseta

Tasuta keerutused ilma sissemakseta on online kasiinos üks köitvamaid eripakkumisi. Seda seetõttu, et see tähendab, et saad hasartmängude proovimisega alustada ja võita ilma oma rahakotti ohustamata. Probleem on selles, et uusimate ja parimate kasiinoboonuste ja -pakkumiste leidmine võib olla väga raske. Kui otsid tasuta keerutusi pärisraha võitmiseks, siis tagame, et sul on läbi meie lehe kohene juurdepääs kõigile uusimatele kasiinoboonustele.

Iga tasuta keerutuse täpne väärtus on iga online kasiino puhul erinev. Tasuta keerutuste boonustega online kasiinode pakkumiste sirvimiseks on vaja tohutult pingutada. Tuleb hinnata paljusid probleeme, sealhulgas iga tasuta keerutuse pakkumise tingimusi, mängijate käsutuses olevate slotimängude kvaliteeti, iga tasuta keerutuse väärtust ja sellega kaasnevaid väljamakseid. Just see on koht, kus saame sulle kiiresti abiks olla.

Muud boonused (eripakkumised)

Sissemakse boonused ja tasuta keerutused on vaieldamatult kõige levinumad, kuid need pole ainsad boonused. Üks haruldasemaid on fantoomboonus: see on boonus, mis on mõeldud igavesti ainult boonuseks ja seda ei saa kunagi oma pangakontole üle kanda. Siiski võib sellega panustada ja seda muul viisil kasutada ning võidud on pärisraha. 

Samuti on online kasiinodes tihti bingole ja spordiennustustele eripreemiad. Bingo puhul jagatakse tavaliselt tasuta pileteid. Spordiennustuste tervitusboonused on kasiinole üsna sarnased kuid panustamisel on läbimängimise nõuded tavaliselt mitu korda madalamad kui kasiinos. Lisaks korraldavad paljud kasiinod spetsiaalseid kasiinoturniire. 

Kõige paindlikum boonus on endiselt tavapärane sissemakse boonus, sest saad seda kasutada praktiliselt iga kasiinomängu nautimiseks, olenemata sellest, kas soovid mängida slotikaid või lauamänge.

Lisaks ei tasu kunagi ära unustada ka selliseid pakkumisi nagu tasuta mängud pokkeris ja näiteks Paf kasiino poolt Eesti mängijatele pakutav võimalus osaleda iga nädal 2 korda Paf Gameshow viktoriinis. Lihtsalt mõningaste teadmiste ees on nii võimalik saada tasuta keerutusi ja sularaha.

Kuidas saada online kasiino boonust Eestis

 1. Leia parim online kasiino boonuse pakkumine (meie nimekirjast).

  Oleme sinu jaoks sobiva online kasiino ja parima boonuse pakkumise lihtsamaks teinud selekteerides välja parimad võimalused Eesti online kasiinodes boonuse saamiseks. Kõiki meie poolt välja toodud boonuseid tasub kasutada.

 2. Registreeri online kasiinos ja sisesta oma isikuandmed.

  Kui oled oma valiku boonuse osas ära teinud, mine online kasiino lehele ja registreeri ennast nende kasutajaks sisestades nõutud isikuandmed. PEa meeles, et esitatud isikuandmed peavad olema korrektsed ja neid võidaks kontrollida.

 3. Tutvu tingimustega ja loe panustamise nõuete kohta

  Enne boonuse aktsepteerimist ja selle aktiveerimiseks sissemakse tegemist (kui see on vajalik) loe kindlasti täpsemaid nõudeid panustamise tingimuste kohta, mis kehtivad boonusraha vabastamise ja selle pärisrahaks muutmisele.

 4. Vali oma makseviis ja tee sissemakse

  Olles reeglitega tutvunud ei jäägi muud üle kui valida enda jaoks kõige mugavam maksemeetod ja sooritada online kasiinosse oma esimene sissemakse. Kui sissemakse on sooritatud kantakse boonus automaatselt sinu kontole juurde.

 5. Alusta oma lemmik online kasiinomängude mängimist.

  Peale sissemakset ja boonuse saamist ei jäägi muud üle kui alustada boonusraha kasutamist ja kasiinomängude mängimist. Pea silmas, et mitte kõik mängud ei kvalifitseeru boonusrahaga panustamise nõude täitmisele. Täpsema info selle kohta leiad boonuse tingimuste alt online kasiino veebilehelt.

 6. Täida panustamise nõuded ja võta oma võidud välja!

  Nüüd kui oled panustamise tingimused täitnud võid rahuliku südamega oma võidud välja võtta või kasutada neid mõnes muus online kasiino poolt pakutavas tootes (näiteks spordiennustus või pokker).

Millele pead kasiino boonuse valimisel tähelepanu pöörama

Kui kasiino poolt pakutav kampaania tundub liiga hea, et olla tõsi, ongi see tõenäoliselt nii. Keegi ei halda online kasiinot ainult oma südame headusest. Lõppeesmärk on ennekõike kasumi teenimine. Sellepärast peaksid enne boonuse vastuvõtmist hoolikalt läbi lugema kõik boonust puutuvad reeglid. See teave on oluline, et vältida ebameeldivaid üllatusi.

Pööra tähelepanu läbimängimise nõuetele, piirangutele ja mängu boonuspanusele. Enne boonusraha muutmist pärisrahaks ja selle väljavõtmist pead täitma panustamise nõuded. Tihti seatakse võitudele ka ülempiirid, mis piiravad seda, kui palju boonusraha saab pärisrahaks muuta.

Samuti pea meeles, millisele pakkumisele sa üldse saad registreeruda. Näiteks saab mõningaid boonuseid taotleda ainult siis, kui oled registreerunud kasiino VIP programmi.

Slotimängude RTP

Tasuta keerutuste pakkumisi vaadates peaksid pöörama tähelepanu slotimängudele, millega tasuta keerutused on seotud. Tegelikult kehtib sama ka boonusraha panustamise nõude täitmisel slotimängude abil. Mõni online kasiino pakub küll palju tasuta keerutusi, kuid need võivad olla seotud mõne tundmatu slotimänguga, mis pakub madalat dispersiooni ja madalat RTP-d. 

RTP ehk tagasimakse mängijale on protsent, mis väljendab kui palju slotimängudesse panustatud rahast mängijatele võitudena tagasi makstakse. Peaksid alati kasutama keerutusi, mis on antud kvaliteetsetele mängudele, mille RTP on vähemalt 96% või kõrgem, et tasuta keerutusi maksimaalselt ära kasutada.

Kasiinoboonuse reeglid ja tingimused

Boonustega on online kasiinode puhul seotud mitmed erinevad reeglid ja tingimused, mida tuleks silmas pidada, et boonuse kasutamine oleks edukas ja peale tingimuste täitmist jääks kontole korralik kasum. Vaatame olulisemaid tingimusi lähemalt.

Panustamise nõuded

Panustamise nõuded

Tuntud ka kui läbimängimise tingimused kirjeldavad need mängijale antud boonusrahale kehtivaid läbimängimise nõudeid, mille pead online kasiinos täitma, enne kui sul on lubatud boonus ja selle boonuse kasutamisest teenitud võidud välja võtta. 

Näiteks kui saad 100 euro suuruse boonuse ei saa sa seda 100 eurot kohe välja võtta ja oma pangakontole tagasi kanda. Selle asemel pead kõigepealt kehtivad panustamise nõuded täitma. Need on erinevate online kasiinode ja ka erinevate pakkumiste kaupa erinevad. Kui panustamise tingimus on näites 20x boonusrahale, siis see tähendab seda, et enne kui 100 euro suurune summa muutub pärisrahaks pead selle läbi panustama 2000 euro eest (100 eurot x 20). 

Õnneks on Eestis ka online kasiinosid, kus boonusele kehtivad väga sõbralikud panustamise tingimused. Näiteks Paf kasiinos tuleb saadud boonus läbi panustada ainult üks kord.

Kasiino boonuste limiidid

Kasiino boonuste limiidid

Limiite kasiino boonustele on erineval moel. Esmalt on iga boonuse puhul olemas maksimaalne lubatud boonuse summa. Lisaks sellele võib olla seatud ka maksimaalne boonusega võit või maksimaalne panus, mida boonusega võib teha seni kuni panustamise nõuded on täidetud. Kõik need piirangud on seatud selleks, et online kasiinot kaitsta boonuste võimalike kuritarvitamiste eest. 

Seega võib juhtuda, et teed sissemakse 10 eurot ja saad koos boonusega oma kontole 20 eurot ja peale õnnelikku mängimist on kontol juba 1000 eurot, kuid saad võiduna välja võtta ainult 500 eurot, sest see on tingimusena seatud boonuse maksimaalseks võiduks. Ühe panuse limiidi boonusrahale seab online kasiino sellepärast, et mängijaid ei panustaks kogu suuremat boonust korraga ühele keerutusele ning boonusega panustamine oleks võimalikult aus.

Kasiino boonuse panustamise osakaal erinevates mängudes

Kasiino boonuse panustamise osakaal erinevates mängudes

Mis puudutab panustamise nõuete täitmist, siis kõik online kasiinos olevad kasiinomängud ei ole panustamise nõude täitmisel võrdsed. Slotimängud on enamasti siiski kõik 100% osakaaluga, ehk iga panustatud euro slotikates loetakse panustatud euroks panustamise nõude täitmisele. Mõned kaardimängud on osakaaluga 50% ja paljud ka kõigest 10%. Pea meeles, et on ka mänge, kus panustamine ei loe läbimängimse nõuete täitmisele ehk need on osakaaluga 0%. 

Seega, enne kui otsustad oma sissemakse kasiino boonust näiteks Blackjacki mängimise peale kulutada, uuri kui palju aitab see panustamise nõudeid täita. Mõnes kasiinos võib see olla 100%, aga kusagil mujal kõigest 10%. Loomulikult oleks ideaalne kui saad panustada mängudele, mille panustamise osakaal on 100%. Eesmärk on boonusraha võimalikult kiiresti pärisrahaks muuta, kuna see tuleb sageli ära kasutada 7 päeva jooksul.

Kasiino boonuse tähtajad

Kasiino boonuse tähtajad

Kasiino boonustega on seotud palju kasutamise tähtaegu. Lisaks kehtivale panustamise tingimuse täitmisele pead seda tegema ka teatud aja jooksul. Tavaliselt on selleks 7, 14 või 30 päeva, sõltuvalt online kasiinost ja boonusest. Kui sul ei õnnestu selle aja jooksul boonust läbi panustada võid kaotada ülejäänud boonuse summa. Raha tagasimakse boonused on siin tavaliselt erand, kuna need kantakse kontole juba pärisrahas. Seega pea meeles, et saadud kasiino boonus tuleb ära kasutada teatud aja jooksul!

Maksemeetodite piirangud

ksemeetodite piirangud

Nagu sa ilmselt juba tead siis, saad oma konto saldo täiendamiseks kasutada mitmeid sissemakseviise. Online kasiinodes on saadaval paljud erinevad maksemeetodid nagu deebetkaardid, krediitkaardid, e-rahakotid, pangaülekanne jne. Kõik need aga ei pruugi käivita sissemakse boonuse pakkumist. Enamik online kasiinosid ütleb selgelt, et kui teed sissemakseid selliste meetoditega nagu Skrill või Neteller, siis boonust sinu sissemaksele ei lisata. Seega kasuta kindlasti õiget makseviisi. 

Lisaks pead meeles pidama, et online kasiino üheks maksete teostamise tingimuseks on see, et väljamakse saab tellida ainult sellele maksemeetodidele, mida kasutasid sissemakse tegemiseks. Kui oled boonuse endale võtnud läbi pangaülekande kaudu sissemakse tegemist ei saa sa hiljem oma tehtud sissemakset ja boonust väljamaksena tellida näiteks oma Skrilli kontole.

Minimaalne sissemakse

Minimaalne sissemakse

Viimane, kuid mitte vähem oluline tingimus boonusele on see, et boonuse saamiseks pead tegema vähemalt teatud summa ulatuses sissemakse. Kui sooritad sissemakse piirangutest madalamas summas siis boonust sellele lihtsalt ei lisata.  Tavaliselt on nii et, mida suurem on esimene sissemakse, seda suurem on kasiino boonus. Seega on mõistlik teha nii suur sissemakse kui on vajalik maksimaalse boonuse saamiseks. Pea meeles, et mida rohkem boonusraha oma kontole saad, seda suurem on võimalus peale panustamise nõuete täitmist jääda oma saldoga korralikult kasumisse.

Haara parimad pakkumised meie lehe kaudu

Oleme oma lehel ära toonud parimad Eesti online kasiinod ja nende parimad boonuste pakkumised. Meie lehe kaudu boonuse kasutamine annab garantii, et saad endale ühe Eesti parima online kasiino boonuse. Soovi korral võid kasutada kas ühte või kõiki meie lehel soovitatud boonuseid.

Korduma kippuvad küsimused kasiino boonuste kohta

Mida tähendab kasiino boonus?

Kasiino boonus on boonus, mida online kasiino annab sulle nende kliendiks saamise või olemise eest. Kasiino boonuseid on erinevaid tüüpi ja erinevate tingimustega. Kõige levinumaks boonuseks on online kasiino sissemakse boonus, mida antakse tavaliselt uutele klientidele koheselt kui nad oma registreerimise protseduuri edukalt lõpule viinud.

Kust leida kasiino boonuseid?

Üks hea koht kasiino boonuste leidmiseks on meie veebileht. Avaldame siin kõige paremaid boonuseid, mis hetkel on Eesti kasiinodes saadaval. Oleme boonuste osas sinu mugavuseks kõik olulise informatsiooni läbi analüüsinud ja sinu jaoks välja toonud. Nii ei pea sa ise eraldi kõiki kasiinosid läbi käima vaid saad meie lehelt kiiresti hea ülevaate.

Mida tähendab kasiino boonuse panustamise tingimus?

Panustamise tingimus on online kasiino poolt boonusrahale seatud tingimus läbimängimiseks enne kui selle boonusraha saab online kasiino kontolt oma pangakontole välja võtta. Tavaliselt on panustamise tingimuseks 20x-30x saadud boonusrahale. See tähendab, et kui saad näiteks boonust 100 eurot pead selle sõltuvalt täpsematest tingimustest kasiinos läbi mängima 2000-3000 euro eest.

Millised on nõuded kasiino boonuste mängimiseks Eestis?

Tavaliselt on boonusrahale ja tasuta keerutustele seatud nõuded, kus need tuleb läbi mängida 20-30x. Siiski on ka tasuta keerutusi ja kasiino boonuseid, kus panustamise nõue on märksa madalam või puudub üldse.

Kas tasub kasutada kasiino boonuseid?

Kasiino boonuseid tasub kindlasti kasutada, sest need annavad suurema võimaluse jääda korralikku kasumisse peale seda kui panustamise nõuded on täidetud. Kindlasti ei tähenda kasiino boonuse võtmine aga seda, et võid kogu antud boonusraha kohe oma pangakontole tagasi kandma. Kui sa oled otsustanud boonust kasutada ole valmis selleks, et pead saadud boonusrahaga online kasiinos panustama.

Kas ma võin võtta rohkem kui ühe boonuse?

Kui rääkida ühest online kasiinost siis iga klient tohib boonust kasutada ainult ühe korra, kui reeglites ei ole sätestatud teisiti. See tingimus on seatud selleks, et ühtegi boonuse pakkumist keegi ei kuritarvitaks. Tegelikult kehtib see sama piirang mitte ainult ühele isikule vaid kogu leibkonnale. Seega ei saa sa ühte ja sama boonust võtta endale, oma emal ja isale, vennale ja vanaemale. Erinevates online kasiinodes võib loomulikult boonuseid endale kasutamiseks võtta nii palju kui süda lustib.

Mis vahe on sissemaksega ja sissemakseta kasiino boonusel?

Sissemaksega boonuse saamiseks peab tegema pärisrahas sissemakse, millele siis lisatakse boonuse summa. Sissemakseta kasiino boonuse puhul kantakse raha kohe boonusena mängija kontole ja sissemakse tegemine pole vajalik.