Tasuta Spinnid – Viimased Sissemakseta Tasuta Keerutuste Boonused


Tasuta keerutused ehk tasuta spinnid on põhimõtteliselt täpselt see, mida nende nimi ütleb ehk keerutused slotimängus, mida saad nautida ilma ise neisse rahaliselt panustamata. Nende keerutustega saad endiselt raha võita, kuid sa ei saa midagi kaotada – see teeb neist ahvatleva pakkumise paljudele mängijatele, olenemata sellest, kas tegemist on algaja või professionaaliga.

Tasuta spinnidega käivad online kasiinode puhul kaasas siiski erinevad tingimused, mistõttu ei ole tegemist tihti ainult pakkumisega, kus saad keerutada tasuta ja seejärel koheselt kasiinost raha pangakontole välja võtta. Meie põhjalikus ülevaates leiad aga kogu informatsiooni, mida tasuta keerutuste kohta tasub teada.

1
Tervitusboonus
200% boonust
+50 spinni
2
Tervitusboonus
100% boonust 250€
+50 spinni
3
Tervitusboonus
Boonused ja tasuta spinnid iga päev
4
Tervitusboonus
Kuni 500€ kasiinoboonus
+50 spinni
5
Tervitusboonus
Kuni 1100€ kasiinoboonus
6
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
7
Tervitusboonus
10€ kasiinoboonus
+25 Spinni
8
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
+125 spinni
9
Tervitusboonus
Tervituspakett – 300 Tasuta keerutust
10
Tervitusboonus
Kuni 1000€ või 5 BTC
+50 tasuta spinnid
11
Tervitusboonus
100% kuni 100€
+300 tasuta spinnid
12
Tervitusboonus
Kuni 350€
+100 tasuta spinnid
13
Tervitusboonus
100% kuni 1000€
+250 tasuta spinnid
14
Tervitusboonus
200 tasuta spinni läbimängunõudeta!
15
Tervitusboonus
100% tervitusboonus kuni 1500€
+100 tasuta spinnid
16
Tervitusboonus
200% kuni €500 boonus
17
Tervitusboonus
100% boonus kuni 200€
iganädalane cashback
18
Tervitusboonus
200% kuni €200 Boonus
19
Tervitusboonus
100% kuni 1000€
20
Tervitusboonus
100% kuni 500€
+200 tasuta spinnid
21
Tervitusboonus
200% kuni €500 Boonus

Mis on tasuta keerutuste boonus?

Tasuta keerutuste boonused on online hasartmängude puhul ühed kõige eelistatumad boonused. Kuigi tasuta keerutuste boonused võivad olla ka otseselt online kasiino promomisest sõltumatud, leiutati need siiski teatud online kasiinode reklaamimiseks. See ei ole siiski põhiline kriteerium, kuigi neid kasutavad enamasti online kasiinod, et tervitada uustulnukaid ja julgustada neid oma veebilehel registreeruma. 

Neile, kes on kasiinode maailmas on uued ja vajavad veidi rohkem selgitust, selgitame aga allpool täpselt, mis on tasuta keerutuste boonused ja kuidas need aitavad sul nautida online kasiinos mängimise kogemust. Tasuta spinnidega käivad online kasiinode puhul kaasas ka erinevad tingimused, mistõttu ei ole tegemist tihti ainult pakkumisega, kus saad tasuta keerutada ja pikalt mõtlemata suuri kasumeid teenida.

Kuidas tasuta keerutuste boonused toimivad?

Tasuta keerutuste toimimine varieerub veidi sõltuvalt sellest, kas saad need slotimängu siseselt või online kasiino kampaania kaudu, kuid põhiidee on sama: kui rullikuid keerutad, võetakse saldolt maha raha asemel üks tasuta keerutus.

Mängusiseselt saadud tasuta keerutused on väärtuslikumad, sest need on osa spetsiaalsest funktsioonist, kus tasuta keerutuse väärtus on palju kõrgem ja erilisi sümboleid, mis annavad suurema võidu, ilmub mängulauale rohkem.

Need tasuta keerutused, mida sulle antakse online kasiino poolt mõne slotika proovimiseks on aga slotimängu mõistes tavakeerutused, millega võib siiski võita slotimängu tasuta keerutuste erifunktsiooni.

Tavaliselt teeb slotimäng väga selgeks veel kasutamata jäänud tasuta keerutuste arvu, näidates tavaliselt selgelt nähtava loenduriga kui palju on neid veel kasutamata jäänud. Peale tasuta keerutuste lõppu ilmub kindlasti ka teade, et järgmine keerutus toimub juba mängija saldost keerutuse hinna krediteerimisega.

Tasuta spinnid sissemakseta ja sissemaksega

Tasuta keerutused ilma sissemakseta antakse klientidele ilma täiendavaid tingimusi täitmata. Need on tavaliselt lihtsalt võimalus mõne uue slotikaga tutvumiseks või siis online kasiinode pakkumine uute klientide meelitamiseks. 

Tavaliselt kehtivad nendele tasuta keerutustele siiski keerutustega saadud võitude panustamise tingimused. Seega kui oled näiteks saanu 100 tasuta keerutust ja võidad nende kasutamisega 50 eurot, siis pead hiljem selle 50 euroga teatud arv kordi edasi mängima enne kui algselt tasuta keerutustega võidetud summa muutub pärisrahaks.

Lihtsaim viis on tasuta keerutusi saada aga tervitusboonuse kaudu. Paljud online kasiino veebilehed pakuvad tasuta keerutusi kas tavalise rahalise boonuse asemel või sellele lisaks. Seega võib põhipakkumine olla näiteks 10 euro suurune sissemakse millega antakse 30 eurot lisaks mängimiseks, kuid lisaboonusena on veel 30 tasuta keerutust näiteks mängus Starburst. Pea meeles, et selliste kampaaniate tasuta keerutustel on sageli mingid piirangud nagu ka boonusraha puhul.

Tasuta keerutused uutele klientidele

Kõige lihtsam ongi tasuta keerutusi saada siis, kui sa avad uue konto mõnesse Eesti online kasiinosse. Mõnikord saab tasuta spinne juba ainuüksi registreerimise protsessi lõpule viimise eest, kuid reeglina antakse tasuta keerutusi online kasiino uutele klientidele peale seda kui nad teevad online kasiinosse oma esimese sissemakse.

Eesti online kasiinod pingutavad endale uute klientide leidmisel ja seetõttu on just uutele klientidele mõeldud boonused ja tasuta spinnid ühed kõige kliendisõbralikumad. Mõnikord pole neil üldse mingit panustamise tingimusi ja seega on kõik võidud koheselt online kasiinost võimalik pangakontole välja maksta. Seepärast tasuks uutele klientidele mõeldud tasuta keerutusi alati kasutada. 

Miks online kasiinod pakuvad tasuta keerutusi?

Tasuta keerutused on online kasiinode jaoks peamine enese reklaamimise võimalus ja mängijatele hea meelelahutuse pakkumise võimalus, mis antakse kas klientide premeerimiseks ja julgustamiseks või slotikate boonuse funktsioonina. 

Ühel poolt aitavad tasuta keerutused meelitada kliente kontot avama, aga teiselt poolt on see ka suurepärane võimalus tutvustada uusi slotimänge. Seega tasuta keerutusi on võimalik Eesti online kasiinodes saada nii uutel kui ka juba olemasolevatel klientidel. Kasiinod saavad turundusvahendina välja anda tasuta keerutusi, et mängijad saaksid oma rahaga riskimata proovida natuke raha võita.

Kuidas saada tasuta keerutuse boonuseid

Toome välja mõned lihtsad sammud, millega endale tasuta keerutusi saada, millega Eesti online kasiinos suuri võite hakata püüdma.

 1. Vali parima tasuta keerutuste pakkumisega online kasiino (meie nimekirjast).

  Meie poolt on sinu jaoks töö ära tehtud ja sul ei jää üle muud kui valida meie nimekirjast endale sobiv online kasiino, kus tasuta keerutused enda kontole saada.

 2. Registreeru kasiinos (loo konto).

  Mine oma valitud online kasiino lehele ja peale reeglite veelkord läbi lugemist registreeri endale uus konto täites nõutud registreerimisvorm.

 3. Tee sissemakse ja taotle boonust.

  Tasuta keerutuste saamiseks tee oma esimene sissemakse ja võta tasuta keerutused vastu. Pea meeles, et need tasuta keerutused aktiveeritakse teatud mängus ja on saadaval kohe peale sissemakse online kasiino kontole laekumist.

 4. Mängi ja võida!

  Nüüd ei jäägi muud üle kui avada mäng kuhu tasuta keerutused on lisatud ja muudkui keerutada. Kõik tasuta keerutustest saadud võidud kantakse rahas sinu kontole.

Parimad Eestis tegutsemise litsentsiga kasiinod, mis pakuvad tasuta keerutusi

Loomulikult on ka Eestis olemas online kasiinod, mis pakuvad oma klientidele tasuta keerutusi. Seda siis ka konto loomise eest või ka jooksvalt lojaalsetele klientidele või isegi näiteks mõningaste teadmiste eest võistlustel. Vaatame lähemalt, mis online kasiinod need on kuhu võiksid tasuta keerutuste jahile minna.

Paf

Paf kasiino ei paku hetkel Eesti klientidele tasuta keerutusi registreerimisel, kui tasuta keerutusi on siiski suurepärane võimalus saada praktiliselt igal nädalal.

Võlusõnaks on siin Paf GameShow viktoriin, mis toimub igal nädalal kaks korda Paf mobiili rakenduse kaudu. Tasuta keerutusi jagatakse teisipäeviti. Tegemist on Eesti keeles toimiva rakendusega, mille saab Paf online kasiino veebilehelt oma nutiseadmesse alla laadida. Küsimusi on igas mängus 12 ja need on valikvastustega ning üsna lihtsad. Juba 8 küsimuse õigesti vastamine annab 15 tasuta keerutust Kreisiraadio nimelises slotikas. 10 õiget vastust annab 20 tasuta keerutust ning kõigi 12 küsimuse teadmine toob 25 tasuta keerutust selles samas eestlastele mõeldud slotimängus.

Lisaks toimub sama GameShow viktoriin veel teist korda neljapäeviti ja siis on mängus päris raha, mis kantakse koheselt Paf online kasiino kontole.

Loomulikult ei unusta Paf online kasiino kunagi oma aktiivsete klientide sünnipäeva ja pakub neile selle tähtsa päeva tähistamiseks kas tasuta keerutusi mõnes enda toodetud slotikas või siis boonusraha. Seega tasuta keerutuste saamiseks tasub kindlasti Paf online kasiinos konto avada.

1
Tervitusboonus
10€ kasiinoboonus
+25 Spinni

Betsafe

Betsafe pakub kõigile Eesti uutele klientidele konto avamisel 100 tasuta keerutust ja see pole veel kõik. Kui teed oma esimese sissemakse summas 150 eurot või rohkem, saad sellele lisaks 200% boonust kuni 1000 eurot + 100 tasuta spinni Book of Dead slotikas (0,50 eurot keerutuse kohta).

Klient saab pakkumises osaleda ainult tehes esimese sissemakse pärast Betsafe`is konto registreerimist. Boonus ja tasuta keerutused aktiveeritakse ainult siis, kui mängija on sissemakse tegemisel boonust nõudnud, linnutades sissemaksete lehel “võta boonus” valiku. Boonuse panustamata jätmine määratud aja jooksul tähendab boonuse ja sellega saadud võitude kaotust.

Premeeritud tasuta keerutused kantakse kliendi kontole Book of Dead slotikas ja neid saab kasutada ainult selles mängus. Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva jooksul pärast nende kandmist kliendi kontole. Kõik tasuta keerutustes saadud võidud tuleb kasiinos või live kasiinos kõigest ühe korra läbi mängida. Seega on tegemist väga soodsa pakkumisega.

1
Tervitusboonus
Kuni 500€ kasiinoboonus
+50 spinni

Parimad välismaised kasiinod parimate tasuta keerutuste pakkumistega

Tasuta keerutusi oma uutele klientidele pakuvad aga ka välismaised online kasiinod ja siin on lühike ülevaade parimatest pakkumistest.

Vulkan Vegas

Vulkan Vegas online kasiinos on uutel klientidel võimalik kahe esimese sissemaksega saada 1000 eurot boonusraha ja 125 tasuta keerutust. Selleks registreeri endale konto ja logi seejärel oma kontole sisse. Aktiveeri tervitusboonuse pakkumine oma konto osas “Boonused”. Pakkumise aktiveerimiseks on aega ainult 4 päeva pärast konto registreerimist.

Esimesele sissemaksega saad boonust 100% summas alates 10 eurot kuni 300 eurot. Sellele lisaks antakse veel 25 tasuta keerutust slotimängus Book of Dead. Teise sissemaksega saad boonust 200% kuni 350 eurot ja lisaks 100 tasuta keerutust slotikas Fire Joker.

Boonusega koos saadud tasuta keerutused on väärtusega vastavalt Book of Dead: 0,2 eurot ja Fire Joker: 0,25 eurot.

Sularahas antud boonuse läbimängimisnõue on 40x ja tasuta keerutuste puhul on panustamise nõue 30x. Suurim võimalik panus, mille võid tasuta keerutustest saadud rahaga teha on 5 eurot. Boonuse panustamise tingimused pead täitma 5 päeva jooksul.

1
Tervitusboonus
Kuni 1000€ kasiinoboonus
+125 spinni

Slotty Vegas

Slotty Vegas online kasiino tasuta keerutused antakse sulle teatud kasiinomängus mängimiseks, eelnevalt määratud panuse suurusega. Kasiino tasuta keerutusi mängitakse selle mängu maksimaalsetel võiduliinidel, kus need on antud ja madalaima mündi väärtusega, kuid mõnikord võib mündi väärtus olla ka suurendatud ja sellest teatatakse sulle alati kui võtad tasuta keerutuste boonuse.

Slotty Vegases saad tasuta keerutuste boonust erinevatel juhtudel. Kui oled Slotty Vegas kasiino uus klient siis loo Slotty Vegas kasiinosse konto vähem kui 1 minutiga. Klõpsa vasakpoolses nurgas menüüribal ja vali “Minu tasud” või mine otse sissemakset tegema klõpsates nuppu “Sissemakse”. Lehel “Minu tasud” näete boonuskoodi kasti. Kopeeri sinna kood, mille saad e-kirja või SMS-iga ja klõpsa nuppu “Lunasta”. Pärast boonuskoodi lunastamist mine sissemakse lehele ja tee eelistatud maksemeetodiga sissemakse.

Kui oled oma tasuta keerutused ära kasutanud, muudetakse võidud rahaliseks boonuseks koos läbimängimisnõudega, pärast mille täitmist muutub boonus päris rahaks.

Mida võid tasuta keerutustest oodata?

Mida võid tasuta keerutustest oodata?

Kui sa pole varem online kasiinos tasuta keerutusi kasutanud võivad mõned asjaolud tulla sulle üllatusena. Selleks, et seda ei juhtuks oleme olulisematest asjadest teinud lühikese ülevaate.

 • Sa võid kasutada tasuta keerutusi ja võita nendega suure summa raha

Tasuta keerutusi antakse tavaliselt slotika minimaalse võimaliku panusega ja nad ei pruugi olla seetõttu rahaliselt sama palju väärt kui nad arvuliselt tunduvad. Siiski toimivad tasuta keerutused kui päris rahaga tehtud panused ja see tähendab, et nad võivad viia päris suure rahalise võiduni. 

Eesti online kasiinod ei limiteeri kuidagi tasuta keerutustest saadud võite, seega maksimaalsel võidul praktiliselt piiranguid ei ole ja kõik sõltub heast õnnest. Nii võid kokkuvõttes ka 20 või 30 keerutusega saada suure võidu, mis ulatub sadadesse eurodesse. Loomulikult tähendab see seda, et pead ka võitudega panustamise nõude täitmiseks rohkem mängima, aga vähemalt algus on hea.

 • Tasuta keerutused antakse tavaliselt ühes konkreetses slotimängus

Tavaliselt ei anna online kasiinod sulle võimalust valida millises slotimängus saad tasuta keerutusi kasutada. See otsus tehakse sinu eest ja mängijal jääb üle avada ainult tasuta keerutuste mäng. Põhjuseks on see, et online kasiinod soovivad tasuta spinnidega tutvustada mõnda konkreetset mängu, mis on mängijate seas osutunud populaarseks või mängu, mis on hiljuti online kasiinosse lisatud.

Kõige sagedamini saab tasuta keerutusi slotikas Starburst, mis on üks maailma kõige populaarsemaid slotikaid läbi aegade. Lisaks võib tasuta spinne saada ka näiteks Gonzo’s Quest slotikas või Mega Fortune Dreams slotimängus. Hea uudis on see, et tasuta keerutustega saadud võitude puhul pole reeglina enam piirangut, millises slotikas sa seda täidad kui see on vähemalt sama mängutootja slotikas. Seega võid mängu vabalt muuta.

 • Pakkumised ei kesta kaua, vaid lõppevad kiiresti

Pärast konto avamist annab online kasiino mängijale tasuta keerutuste taotlemiseks ja kasutamiseks aega tavaliselt üks kuni kaks päeva. Kui see aeg on läbi siis tasuta keerutused eemaldatakse mängija kontolt. Idee on siin see, et online kasiino soov on mängija kohe slotikaid proovima meelitada, sest mida suurem ajaline vahe tekib registreerimise ja uuesti online kasiinosse tagasi pöördumise vahel, seda väiksem on tõenäosus, et mängija üldse online kasiinosse tagasi tuleb.

Seepärast pead kohe pärast konto registreerimist tasuta keerutustega mängima asuma. Vastasel juhul võid suurepärasest pakkumisest lihtsalt ilma jääda.

 • Tasuta keerutustele kehtivad reeglid ja tingimused

Kõikidel kasiino boonustel on teatud reeglid ja tingimused. Nii on ka tasuta keerutuste puhul. Üldiselt reguleerivad tingimused seda, millistes mängudes saad tasuta keerutusi kasutada ja mida pead tasuta keerutustega saadud võitude väljavõtmiseks tegema. 

Kõige olulisem tingimus tasuta keerutuste puhul on panustamise nõue. See kirjeldab, kui mitu korda pead peale tasuta keerutuste ära kasutamist saadud võite lisaks online kasiino slotikates läbi mängima. Tavaliselt jääb see panustamise nõue vahemikku 20x-30x. Rusikareegel on see, et mida väiksem on panustamise nõue, seda rohkem on tasuta keerutused väärt.

Kuidas aru saada, milline on parim tasuta keerutuste pakkumine

Iga üksiku tasuta keerutuse väärtus

Kui sa just ei saa spetsiaalselt super- või megakeerutusi antakse tasuta keerutusi tavaliselt slotika madalaima võimaliku panusega. See võib muidugi pakkumiste kaupa erineda ja sissemakse boonusega on võimalik saada ka veidi kõrgema väärtusega tasuta keerutusi. 

Üldiselt võib siiski öelda, et online kasiinod soovivad veenduda, et nad ei anna tasuta liiga palju väärtust ära, sest tasuta keerutused tulevad sisuliselt konkreetse online kasiino enda taskust. Pigem pakutakse sellisel juhul juba rohkem tasuta keerutusi, mis hoiaks mängijat kauem online kasiinos mängimas, kui kallimaid tasuta keerutusi, mida on arvuliselt vähem. Eesti online kasiinode puhul on üsna tavaline, et ühe keerutuse väärtus on 0,10 eurot. Kokkuvõtlikult, mida suurem on tasuta keerutuste väärtus, seda suurem on võimalus nendega potentsiaalselt suurem summa võita.

Maksimaalne võimalik võit

Mõned tasuta keerutuste pakkumised võivad olla ka võidupiiranguga, mis tähendab, et ühe keerutusega võid võita ainult teatud maksimaalse rahasumma. See lagi võib kasiinost sõltuvalt erineda ja mõnikord ei kehti see üldse, seega on oluline enne tasuta keerutuste mängimist tingimusi kontrollida. Üldiselt seda tingimust siiski ei rakendata välja arvatud mõned slotimängud, kus tasuta keerutustega ei ole võimalik saada peavõitu. 

Ajaline limiit

Tasuta keerutuste mõte seisneb selles, et sa logid online kasiinosse sisse ja mängid kohe oma tasuta keerutused läbi. Just sellel põhjusel seab online kasiino sinu tasuta keerutuste pakkumisele sageli ajalise piirangu. Ühelt poolt eeldab kasiino, et sa kasutad tasuta keerutused kiiresti ära ja teiselt poolt on nende soov kampaaniatega edasi liikuda ja näiteks järgmisel nädalal pakkuda uusi tasuta keerutusi juba mõnes teises slotimängus. 

Seega sageli on tasuta keerutuste kasutamise aeg 24 tundi kuni seitse päeva ja väga harva on see aeg pikem. Mängija seisukohast ei ole ka erilist mõtet tasuta keerutuste kasutamisega venitada nii, et peaksid oma tasuta keerutused ära kasutama võimalikult kiiresti.

Muud reeglid ja tingimused

Lisaks võimalikule võidupiirangule, tasuta keerutuste väärtustele ja nende kasutamise ajalistele piirangutele tuleb tähelepanu pöörata ka sellele, et tasuta keerutusi tuleb sageli mängida teatud mängus või piiratud mängude valikus. Harva juhtub, et saad ise slotika täiesti vabalt valida.

Põhjuseks on kasvõi see, et online kasiinos on palju erinevaid slotimängude tootjaid, kelle kõigile mängudele ühel ajal tasuta keerutuste seadmine on puhtalt tehnoloogiliselt keeruline. Seega antakse tasuta keerutused ühe mängutootja piiratud arvu slotikatele.

Kui sul on aga võimalik valida, millises slotikas oma tasuta keerutused ära kasutada soovitame kindlasti mängida kõrgeima RTP-ga slotikaid, sest see annab suurema võimaluse korraliku kasumi teenimiseks.

Kõige populaarsemad slotimängud tasuta keerutuse boonusega

Tasuta keerutustega on erinevate online kasiinode puhul üsna sarnane muster selles osas, et millistes mängudes neid tasuta keerutusi pakutakse. Siin on lühike nimekiri neist mängudest kust kõige suurema tõenäosusega võid oma tasuta keerutused leida. 

Book of Ra

Book of Ra on 9 reaga videoslot, mis on täis Egiptuse teemat. Sukeldu pimedasse kuldsesse hauakambrisse ja vaata, milliseid aardeid võid leida.

Book of Ra

Book of Ra

Mängi TASUTA

Gonzo’s Quest

See NetEnt`i slotikas asendas esimesena keerlevad rullikud ikoonilise laviini funktsiooniga. Iga võiduga võitnud sümbolid plahvatavad ja uued langevad ülevalt alla.

Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Mängi TASUTA

Mega Fortune

Slotikal Mega Fortune on luksuslik teema, kuna see keskendub rikkusele. Öiste jahtide ja palmipuude taustal on sul mängides tunne, nagu oleksid Monte Carlos.

Mega Fortune

Mega Fortune

Mängi TASUTA

Book of Dead

Book of Dead on väga sarnane Novomaticu Book of Ra Deluxe slotikaga, kuid on parema graafika ja animatsioonidega. See on parim Vana-Egiptuse teemaline mäng.

Book of Dead

Book of Dead

Mängi TASUTA

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Sellel slotikal on suurepärane graafika ja iseloomulik heliriba tagamaks, et pikaajaline mängimine on väga nauditav.

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Mängi TASUTA

Boonuse reeglid ja tingimused – miks on need olulised?

Online kasiinos boonuste saamisel on tingimusi, mida sa pead teadma. Kõik need boonused on mängijate võimalus saada tasuta boonusraha või tasuta keerutusi online kasiinodelt.

Samal ajal motiveerivad need tasuta pakkumised online kasiinomängude mängimist jätkama. See, kui palju aega soovid kõikide online kasiinode külastamiseks kulutada võib varieeruda sõltuvalt sellest kui tõsine mängija sa oled, kuid on oluline, et kõik mängijad nõustuksid tingimustega mõistaksid neid tingimusi ja järgiksid neid.

Sõltumata sellest kas boonuse saamine annab sulle eelise või mitte on oluline, et mõistaksid online kasiino boonuste tingimusi, et olla kindel, et sa ei eksi nende vastu. Tingimuste piisavalt tõsine rikkumine võib kaasa tuua ebasoovitavaid meetmeid alates boonuse ja sellega seotud võitude kaotamisest kuni kasiinos mängimise keelamiseni.

Ka nende boonuste reeglite selgitamise tase on kasiinoti dramaatiliselt erinev. Kuigi mõned boonuste tingimused on lihtsad tundub tihti, et teiste mõistmiseks peab olema elukutseline jurist.

KKK tasuta spinnide kohta

Kuidas saada tasuta keerutusi?

Kõige lihtsam moodus tasuta keerutuste saamiseks on avada konto online kasiinos, mis pakub uutele klientidele tasuta keerutusi. Tegelikult pakub enamik online kasiinosid ka olemasolevatele klientidele tasuta keerutusi.
Mõnele online kasiinole meeldib oma pakkumisi regulaarselt muuta, samas kui teised eelistavad säilitada ühtset pakkumiste komplekti. Tasuta spinnide puhul meeldib paljudele kasiinodele iganädalane promo, mida saab kasutada suhteliselt väikeste sissemaksete eest ja tasuta keerutuste boonus tõstab tavaliselt igal nädalal esile mõne uue slotika.

Kas ma võin tasuta keerutuste boonusega võita jackpoti?

Mängijad võidavad tasuta keerutustest ja tasuta sularaha boonustest sageli suuri summasid ning sageli on nii, et paljud neist võidavad ka jackpotte.
Näiteks on palju juhtumeid, kui mängijad on võitnud miljoneid Microgaming mängutootja Mega Moolah progressiivse slotika jackpoti mängust alates selle käivitamisest umbes kümme aastat tagasi.

Mis on ilma sissemakseta tasuta keerutused?

Ilma sissemakseta tasuta keerutused on üks tasuta keerutuste tüüp, mida online kasiinod pakuvad. Nende puhul pole tasuta keerutuste saamiseks kliendil vaja sissemakset teha. 

Kas tasuta keerutusi saab kasutada mobiilseadmetes?

Jah ja ei. See sõltub palju online kasiino konkreetsest pakkumisest. Tavaliselt on tasuta keerutused saadaval nii arvuti versioonis kui ka slotimängu mobiilses versioonis. 
Siiski on ka tasuta keerutuste pakkumisi, mis on mõeldud ainult mobiilis mängimiseks. Nende mõte on tutvustada online kasiino kasutamist ka mobiilses versioonis. Seega peaksid alati tähelepanelikult jälgima millises versioonis tasuta keerutused sulle on antud.

Kui väärtuslikud on tasuta keerutused?

Tasuta keerutuste väärtus sõltub igas pakkumisest eraldi. Siiski võib öelda, et tavaliselt on tasuta keerutuste väärtus minimaalne keerutuse hind vastavas slotikas. Tihti on selleks 0,10 eurot. Seega kui sulle antakse 100 tasuta keerutust slotikas, kus ühe tasuta keerutuse minimaalne väärtus on 0,10 eurot, oled kokku saanud 10 euro väärtuses tasuta keerutusi.

Kas ma saan tasuta keerutusi ilma sularaha sissemakseta?

Tasuta keerutused ilma sularaha sissemakset on teisisõnu ilma sissemakseta tasuta keerutused. Nende saamine on kindlasti võimalik ja selliseid pakkumisi teevad ka Eesti online kasiinod. Tihti on selle põhjuseks kas eriline tähtpäev (kliendi sünnipäev või mõni riigipüha), aga ka siis kui online kasiino mängude valikusse on lisatud mõni uus slotikas, mida online kasiino soovib tasuta keerutustega mängijatele tutvustada.

Kas ma saan tasuta keerutustega päris raha võita?

Tasuta keerutused ei erine raha võitmise seisukohast kuidagi tavalistest tasulistest keerutustest. Seega võid sa iga tasuta keerutusega endale võita korraliku rahalise tasu samas kui riskima ei pea sa millegagi.