Optibet

Optibet Ülevaade

Kuni 1000€ kasiinoboonus
5 / 5
Üldine informatsioon
Nimi
Optibet
Veebisait
Mängud
1200+
Loodud
2005
Litsents
Eesti
Min. sissemakse
5€
Plussid ja miinused
Kiired väljamaksed.
Mobiilisõbralik.
Palju boonuseid ja tutvustusi.
Kiire ja professionaalne klienditugi.
Vajalik tuvastamine väljamaksetel.
Uue kliendi tuvastamine võtab aega.

Arvuliselt on Optibetis Eesti kõige enam pakkumisi. Igal nädalal on võimalus kasutajatel võita suurtes summades raha või tasuta panuseid. Optibeti üheks suureks plussiks on see, et iga mängija teenib tehtud panuste eest VIP punkte, mida saab hiljem omakorda rahaks vahetada . Optibet on äärmiselt mugav mängukeskkond ning on tunda, et arendajatele on oluline kasutajate heaolu.

Lisaks kasiinomängudele saab Optibetis mängida ka pokkerit ning teha spordipanuseid. Tänu Optibeti Eesti litsentsile on tagatud turvaline kasiino keskkond igale mängijale. Pokkerituba avati esmakordselt 2019. aastal ning tänu sellele on eestlastele kättesaadav ka GG võrgustik, mis on äärmiselt populaarne Aasias. Uuele mängijale on Optibet teinud ka väga helde tervitusboonuse, mille kohta saab täpsemalt lugeda veidi allpool. Kampaaniaid pakub Olybet üldiselt vähe, aga need on tõepoolest vägevad.

Optibet kasiino boonused ja kampaaniad

Optibetil on uuele kasutajale suurepärane tasuta kasiino. Kui paljud Eesti kasiinod pakuvad vaid ühte tervitusboonust, siis Optibeti valikus on neid mitu. Spordisõpradel on võimalik registreerimisel kasutada koodi SPORT ning saada kuni 100 euro väärtuses riskivaba pauseid. Kasiinos on pakkumisel Eesti parim tervitusboonus – 1000 euro. Mida rohkem maksad sisse, seda suurem boonus. Ka pokkerimängijatele pakutakse samaväärset boonust. Lisaks pakub Optibet erilist 100 euro väärtuses kingikotti turniiridel alustamiseks. Optibeti tervitusboonuste seast leiab igaüks midagi enda jaoks.

Mängud ja tarkvara

Optibeti pakub laia valikut mänge igale maitsele. Juba see, et mänge on valikus üle 50 mängu tootjalt, ütleb palju. Nende seas on muidugi teada-tuntud NetEnt ja Play’n Go, aga ma näiteks Habanero, iSoftBet, Kalambra. Seega pakub Optibet väga vaheldusrikast valikut. Kokku on võimalik valida enam kui 1800 mängu vahel. Nagu kõik online kasiinod pakub ka Optibet mänguautomaate, lauamänge, live kasiinot, pokkerit, spordiennustus ning selle kõige puhul on valik meeletu.

Optibeti kasiinomänge on mugav kasutada neil, kellele meeldivad teatud mängutootja mängud. Kasiino lehte avades tekib vasakule poole nimekiri erinevatest filtritest, mille järgi saab mänge otsida. Enamus sorteerimisest käib mängutootja nime järgi. Muidugi on seal olemas lisaks mängutootjate nimedele ka eraldi kategooria populaarsele mängudele ja lauamängudele. Lauamängud ei piirdu vaid blackjacki ja ruletiga, ka seal on mitmeid uusi ja põnevaid avastusi. Nagu teised Eesti kasiinod pakub ka Optibet live diileriga mänge.

Slotid

Optibet kasiinos leiab iga mängija meelelahutuseks suurepärase valiku erinevaid sloti mänge, millest põnevama valiku võib lühidalt ka välja tuua:NetEnt Starburst, NetEnt Dead Or Alive 2, Play’n GO Prism Of Gems, Play’n GO Scroll of Dead, Microgaming Amazing Link Zeus, Microgaming Solar Wilds.

Live kasiino

Pakutav Live kasiino teenus on usaldusväärne, turvaline ja suurepärase kvaliteediga. Mängimise ajal saab mängija 100% keskenduda mängimisele ja olla kindel, et ei pea enda väärtuslikku mänguaega raiskama erinevat ette tulnud tehniliste viperuste likvideerimisele klienditoe abiga.

Arusaadavatel põhjustel on selline klientide lemmik lahendus loomulikult saadaval ka Optibeti teenuste hulgas. Meie arvates on Live kasiino niivõrd suure populaarsuse taga mugav võimalus kodunt lahkumata saada kätte kasiinos kohapeal mängimise tunne.

Optibet kasiinos arveldamine

Optibet on online kasiino, kus on nõutud enne mängimist registreerimine. Tegu ei ole kiir kasiinoga.

Sisse- ja väljamaksed

Seega sissemakse saab teha alles peale registreerimist. Sissemakse tegemiseks on võimalik kasutada oma internetipanga kontot (SEB, Swedbank, LHV), krediit- või deebetkaarti (Visa, Mastercard), Paysafe kaarti või e-rahakotti nagu nagu Skrill ja Neteller. Krediitkaarti kasutades on minimaalne sissemakse 7 eurot, e-rahakoti puhul on see 10 eurot. Sissemaksete ooteaeg on enamasti lühike. Enamus laekuvad peaaegu hetkega, seega mängima saab väga kiiresti hakata.

Kõikides eesti kasiino valikutes on võimalik teha väljamakse vaid enda kontole, sama võimalust pakub ka Optibet. Väljamakse tegemine on imelihtne, selle leiab konto seadete alt kiiresti üles. Kella 9 – 24 laekub raha maksimaalselt tunni jooksul kontole. Kuid öösel 24-9 on raha oodata alles 9-10 ajal. Swedbanki, Skrilli ja Netelleri väljamaksed jõuavad valitud kontole kõigest paari minuti jooksul. Väljamaksed mõnele teisele teenusepakkujale võivad võtta aega 1-3 tööpäeva. Minimaalne väljamakse summa on 10 eurot.

Optibet kasiino mobiilne kasutamine

Kõiki Optibeti valikus olevaid mänge saab mugavalt mängida ka mobiili kasiinos. Mängi slottidel keerutades, lauamänge nagu bingo või kraapekaarte – kogu pakutav meelelahutus on kättesaadav ka mobiiliga netikasiinosse sisenedes.

Vähemalt on neil olemas terve põhjalik klienditoe lehekülg, kui peaks tekkima küsimusi registreerimise, sissemaksete tegemise, boonuste, limiitide jne kohta. Abi leheküljelt on võimalik leida vastus nii, et ei peagi otse klienditoega ühendust võtma ning mure saab kiirelt lahendatud.